دستگاه تصفیه خانگی

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

بررسی چگونگی خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی انواع متعددی دارند و بهترین نوع این دستگاه ها ، دستگاه هایی هستند که با روش اسمز معکوس عمل می کنند. دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس حتما پمپ ، مخزن و شیرهای برقی دارن.
توجه داشته باشید که دستگاه تصفیه آب خانگی آن هم شش مرحله ای جای اسمز معکوس به شما فروخته نشود.
یعنی دستگاهی که شامل 6 فیلتر است و پمپ ندارد این دستگاه ها فقط گل و لای آب را حذف مینماید و به هیچ عنوان عملکرد دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس را ندارد
دقت داشته باشید دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دو نوع دارند و قیمت نوع تقلبی آن کمتر از نصف قیمت دستگاه های اصل میباشد.
توجه داشته باشیم دستگاه تصفیه آب با کیفیت و با روش اسمز معکوس (تکنولوژی روز دنیا در تصفیه آب خانگی) توان حذف ۹۹ درصدی املاح مضر آب مانند نیترات ، آرسنیک و … و همچنین مواد شیمیایی ، کلر و شوینده ها و انواع میکروب ها و باکتری ها را از آب دارد .
قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس

بیشترین سوالات درباره انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دلیل وجود برندهای متنوع چیست ؟ دستگاه های تصفیه آب چه تفاوتی دارند و ما چه دستگاه تصفیه آبی را انتخاب کنیم؟

در اینجا میخواهیم نکات بسیار مهمی درباره ی دستگاه آب تصفیه کن خانگی بیان کنیم که قطعا به انتخاب شما کمک شایانی خواهد کرد:

روش های اصلی تصفیه آب خانگی

تمامی مدل های دستگاه آب تصفیه کن از دو روش اصلی پیروی میکنند که در بالا تا حدودی توضیح داده شد. روش فیلتراسیون یا اولترا فیلتراسیون UF و روش اسمز معکوس RO که تقریبا توضیحاتی درباره این مدلها داده شد . اما به طور خلاصه دقت تصفیه هر روش را بیان میکنیم :

دقت تصفیه روش فیلتراسیون : عمدتا بین ۰٫۱ میکرون تا ۵ میکرون

دقت تصفیه روش اسمز معکوس : ۰٫۰۰۰۱ میکرون (یک ده هزارم میکرون)

عبارت رایج بین متخصصان و همکاران رشته ی تصفیه آب ، به این صورت است که سیستم های فیلتراسیون را پیش تصفیه و سیستم های اسمز معکوس را تصفیه آب می نامند.

چرا تعداد زیادی برند تصفیه آب وجود دارد؟

بسیاری از مشتریان از ما می پرسند که اگر فقط دو روش تصفیه ی آب وجود دارد چرا این همه تنوع برند و مدل ایجاد شده است ؟ پاسخ ما بسیار ساده است : تجارت Business .

حتما برای شما هم سوال بوجود آمده است که چرا در حوزه تلفن همراه ، هیچ شرکتی فقط یک مدل تولید نکرده که تمامی احتیاجات یک کاربر را برطرف کند ؟! و این همه تنوع مدل حتی از یک شرکت چه علتی میتواند داشته باشد . بدیهی است ؛ از اصول تجارت و تولید ، تنوع برند با امکانات متعدد برای مشتریان میتواند توسعه بسیار خوبی در تجارت دهد و تمامی طیف مخاطبان را پوشش دهد.

در سیستم های تصفیه آب هم همین موضوع جاری است و برندها با کیفیت های متفاوت و گاهی اشکال متفاوت سعی در پوشش دادن تمامی طیف مشتریان را دارند . در نظر داشته باشید که این تنوع برند در تمام جهان وجود داشته و مختصص ایران نیست.

چه مدل دستگاه تصفیه آبی را انتخاب کنیم ؟

تنوع برندها برای مشتریان از طرفی گستردگی طیف انتخاب را به دنبال دارد و از طرفی گاهی سردرگمی مشتری برای انتخاب را به دنبال خواهد داشت .

کارشناسان ما میتوانند با توجه به شرایط و نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد دهند.

تشخیص تصفیه آب اصل

یکی از سوالات بسیار مهم برخی مشتریان ، این است که چگونه دستگاه تصفیه آب اصل را تشخیص دهیم ؟

بخشی از پاسخ این سوال کاملا تخصصی است و بخشی ساده . بخش تخصصی معمولا برای مشتریان کمی سخت است اما بابت این موضوع ، پیشنهاد ما این است که حتما از یک مرکز معتبر خرید کنید چون نیاز به اعتماد دارید! مراکز فروش معتبر و نمایندگی های رسمی ، معمولا بیشتر به اعتبار کسب و کار خود اهمیت میدهند و مشتریان میتوانند با اطمینان بیشتری خرید کنند.

قیمت بهترین مدل برند دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس

قیمت بهترین مدل برند دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های متنوعی در بازار وجود داشته و با مارک های مختلفی بفروش میرسند.
دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ، چینی و ایرانی از متداول ترین انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی هستن که در ایران وجود دارد.
دستگاه آب تصفیه کن خانگی و مدل های آن که توسط شرکت آب رو پالایش پایدار به فروش میرسند ؛ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه میگردد.
شما میتوانید طی یک تماس از ما مشاوره بگیرید . البته کلیه ی مدل های دستگاه آب شیرین کن خانگی عرضه شده، از دستگاه های مطرح و پر فروش با بهترین کیفیت و کارایی میباشد.
دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

نحوه ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

برای خرید دستگاه تصفیه اب خانگی ، اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید؛ همکاران ما آمادگی هر نوع پاسخگویی در این زمینه را دارند و همچنین اگر برند و مدل محصولتان را میشناسید و نیاز به راهنمایی و یا مشاوره ندارید؛از دو طریق زیر متیوانید ثبت سفارش انجام دهید:
۱- ثبت سفارش اینترنتی
با کلیک کردن بر روی لینک ثبت سفارش مشخصات مورد نیاز در فرم را تکمیل کرده تا پس از مدت کوتاهی ، طی تماس تلفنی از دفتر خدمات ، هنماهنگی های لازم  جهت ارسال و نصب دستگاه انجام گیرد .
۲- ثبت سفارش تلفنی
پس از ارتباط تلفنی با دفتر فروش و ارائه ی مشخصاتی از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت ، آدرس و نام دستگاه آب شیرین کن مورد نظر به اپراتور ، ثبت سفارش نموده و پس از مدت کوتاهی از دفتر خدمات ، هماهنگی های مربوط به زمان ارسال و نصب دستگاه ، انجام میگیرد. (اگر برای انتخاب بهترین دستگاه آب تصفیه کن ، مشاوره میخواهید با ما تماس بگیرید)
پس از هماهنگی های لازم ، دستگاه آب تصفیه کن مورد نظر توسط خدمات فنی مجرب و کارآزموده به محل ارسال و نصب میگردد؛ پس از آن، میزان سختی آب قبل از تصفیه با بعد از تصفیه ، توسط دستگاه تی دی اس متر (TDS meter ) مقایسه شده و صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به نظر خریدار میرسد . سپس فاکتور دستگاه به همراه کارت گارانتی با کد اشتراک تقدیم شده و وجه دستگاه دریافت میگردد.
توجه فرمایید با استفاده از سیستم CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان ) و ثبت تمامی عملیات های خدماتی اعم از نصب ، تعویض فیلتر ، عیب یابی و تعمیرات، زمان تعویض فیلتر، توسط اپراتور خدمات از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به اطلاع مشتری میرسد.