درباره شرکت آب رو پالایش پایدار

فعالیت در زمینه تجهیز دستگاه و مواد مورد نیاز تصفیه آب و فاضلاب

تاریخچه

شرکت آب رو پالایش پایدار در سال 1393 با تکیه بر نیروی جوان در هیئت مدیره خود و نیز با کوله باری از تجربه کاری فراهم شده در گذشته مجموعه مدیریتی در میان رقبای توانمند « صنعت آب و فاضلاب » پا به عرصه نهاد.

این شرکت مفتخر به کسب همکاری با صنایع بزرگ کشور عزیزمان ایران در زمینه  طراحی و ساخت سیستم هایی تصفیه آب و فاضلاب و همچنین وارد کننده مواد شیمیایی و تجهیزات این صنعت می باشد.

هدف

شرکت آب رو پالایش پایدار با هدف اصالت بخشیدن به محور کیفیت گرایی آب و فاضلاب ، گامی در راستای واردات تجهیزات این صنعت گسترده می نهد. این شرکت با درک اهمیت بالای کیفیت تجهیزات قابل استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب نسبت به واردات و تامین کالاهای با کیفیت بالا می کوشد، تا بهره گیری از سیستم های تصفیه آب و فاضلاب که با تجربه دیرینه و تلاش بی وقفه همکاران صورت می گیرد، را به سطحی از کیفیت رسانیده تا بتوانیم رضایت مردم این سرزمین پهناور را جلب نماییم.

شرکت آب رو پالایش پایدار با هدف کیفیت بخشیدن به سیستم های تصفیه آب و فاضلاب مفتخر به کسب همکاری با شرکت های مطرح در سطح بین الملل می باشد. امید داریم با تلاش روزافزون متخصصین کادر فنی و بازرگانی ماحصلی در خور صنعت کشور از خود به جا بگذاریم.

نگاهی به آینده

یکی از مشکلات عمده روز دنیا کمبود آب آشامیدنی و یا آب سالم می باشد. با اندکی تامل می توان به این مهم دست یافت که با مصرف بی رویه آب به خصوص در زمینه صنایع مختلف ، کشاورزی، بالا رفتن سرانه مصرف آب و همچنین کاهش روز افزون منابع آب شیرین ، مجریان و کارشناسان صنعت آب و فاضلاب را بر این واداشته است که نسبت به کنترل مصرف آب و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به منظور تصفیه آب های شور و تبدیل آنها به آب های شیرین و قابل استفاده در صنایع مختلف اقداماتی انجام دهند.در جهت پیشبرد این اقدام وسیع نیاز به دستگاه های تصفیه آب و همچنین دانش روز به عنوان صنعت حائز اهمیتی در حال گسترش می باشد.صنعت آب و فاضلاب یک قطب حیاتی در زیر ساخت هر جامعه است که تامین آب شرب ،حفظ بهداشت عمومی و مدیریت پسماندها را تضمین می کند و اهمیت بسیاری در حفظ محیط زیست و ارتقاء سلامت انسان دارد.